Haftalık Program

HAFTALIK PROGRAM

 

SALI KONFERANSLARIMIZ: (Halka Açık ve Ücretsizdir)

Derneğimiz İzmir’de 1990 yılından bu yana; içselliğe ulaşma ve insanın, evrenin yapısını anlamaya yönelik konularda konferans ve seminer faaliyetlerinde bulunmaktadır. İnsanlar arasında sevgi ve hoşgörünün, yardımlaşma ve dayanışma bilincinin güçlenmesinde derneğimiz köprü vazifesi üstlenmiş ve bu nedenle; aynı yıllardan bu yana onbeş günde bir Salı günleri halka açık ücretsiz Konferanslar düzenlemektedir.
Ayrıca her ay farklı konuların yer aldığı e-Bültenimizi de, her yerde elektronik olarak okuma şansınız bulunmaktadır.

Salı Konferanslarımızda bu hafta 26 Kasım 2019 konumuz: “İnsanlıkta Realite Değişimleri” İstanbul Bilyay Vakfı Başkanı Tülin Etyemez Schimberg konuğumuz oluyor.

VARLIKSAL GELİŞİM SEMİNERLERİ: (Kayıt Yaptırarak Katılınız)

Her hafta bir konu ayrıntılı olarak ele alındığı ve alanlarında uzmanlarımızın sunduğu seminerlerimizde; içsellik konularında sorularınıza cevap alabilir ve derin farkındalıklara ulaşabilirsiniz.

Etkinliğimiz 28 Kasım 2019 Perşembe 19.00-21.30 arasındadır. Konu: Doğmadan Önceki Hayatımız Konuşmacımız: Sevgili arkadaşımız Oya Emir sunuyor.

KIRMIZI KİTAP YOLCULUĞU : (Kayıt Yaptırarak Katılınız)

Bu çalışmamız ile Yeni Perspektifler ve Yeni Değerlerle bu kez Carl Gustav Jung’a Kırmızı Kitaba Uzanıyoruz.

Dünyanın ilginçlikleri sıklaşarak üzerimize gelirken içsel uyanış için bir derinlik çalışması.

İsviçreli psikiyatr, Analitik psikolojinin kurucusu ve Derinlik psikolojisinin Sigmund Freud ve Alfred Adler ile beraber üç büyük kurucusundan birisi olan Carl Gustav Jung’un muhteşem renkli dünyasında kısa bir yolculuğa ne dersiniz?

Tarih: 01.12.2019 Pazar günü saat 10.30-17.00 arasında gerçekleşecektir. Medaratör: Sevgili arkadaşımız Engin Emir sunuyor.

 

Tüm etkinliklerimizde herkesi aramızda görmeyi diliyoruz.

Bilgi ve Kayıt İçin : 0536 320 49 62 – 0505 440 39 49

Yer: 1456 Sk No:92 Yaşar Apt.Kat:4  Dai:7-8 Alsancak/İzmir

bilgi@irad.org

www.irad.org

www.facebook.com/irad1990/

www.instagram.com/iraddernek