İlahi Nizam ve Kainat Kavram Çalışmaları

İlâhî Nizam ve Kâinat

Türkiye’de ruhçu araştırmaların başlangıcı Dr. Bedri Ruhselman tarafından 1950 yılında kurulan Türkiye Metapsişik Tetkikler ve İlmi Araştırmalar Cemiyetine dayanır. 1959 yılında “Önder” adını verdiğimiz Büyük Vazife Planı’ndan gelen bilgiler, Dr. Bedri Ruhselman tarafından düzenlenmiş, noter ve banka kasalarında uzun yıllar boyunca saklanmıştı. Şimdi zamanı geldiği için açıldı ve orijinaline sadık kalınarak yayınlandı. İlâhî Nizam ve Kâinat adı altında kitaplaştı.

Ruh kavramına, ruhun iradi eylem haline, zaman anlayışına, ruhsal alemin plansal organizasyonuna, maddenin yapısına, fizik ve kuantum bilimine şu ana kadar olan bilgilerden farklı yaklaşımlarda bulunan, ölüm anına ve sonrasına yaklaşımları farklı bir şekilde açıklayan ve önümüzdeki dönemlerde tüm dünya insanlığını bekleyen hem fiziki, hem manevi, hem ruhsal değişimleri ortaya koyan ve öngörülerde bulunan bu kitapta okuyucular, kendi varlıklarına bambaşka bir yaklaşımla ve ruhsal gerçeklerle karşılaşacaklar.

İlahi Nizam ve Kainat Kitabında geçen konuların tek tek ele alındığı, kavramlarını irdelemeye yönelik çalışmamızı hep birlikte gerçekleştirmek isteyenlere kayıtlarımız devam etmektedir.

Çalışmalarımıza aylık oluşturulan sınıfımıza katılabilir veya haftalık merak ettiğiniz konularda dahil olabilirsiniz. Ancak kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Sevgiyle…